80-ті роковини Великого терору

До Дня пам’яті жертв політичних репресій в Україні у Костянтинівському районі відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку біля садиби Олекси Тихого у селі Іжевка. Захід було організовано працівниками Районного будинку культури «Ювілейний» за участю учнів та викладачів Новодмитрівського НВК.

Також до цієї дати у районі відбулися:

  1. Година-реквієм до Дня пам’яті жертв політичних репресій «У світі воскреслої правди» – Предтечинський сільський будинок культури (СБК);
  2. Бесіда «Герої моєї батьківщини» – Іллінівська сільська бібліотека (с/б);
  3. Інформаційна година до  Дня пам’яті жертв політичних репресій –  Торська с/б.

У загальноосвітніх закладах району проведено вечори пам’яті, виховні години, диспути та конференції.

 У бібліотеках навчальних закладів району оформлено тематичні виставки літератури, фото-, архівних, правових документів з метою об’єктивного висвітлення подій 1937–1938 років в Україні. 

Організовано та проведено конкурс рефератів, творчих робіт за темою „Політичні репресії 1937–1938 років в Україні”.

Відбулося засідання районної молодіжної ради за участі керівництва райдержадміністрації та з метою активізації молодіжних громадських організацій для участі у заходах з відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій.

21 травня на всіх адмінбудівлях району приспущено державний прапор України. У релігійних закладах району проведено поминальні заходи за загиблими внаслідок політичних репресій.

Костянтинівська райдержадміністраціяПартнери