ПрАТ «Вістек»

Історія заводу починається в 1904 році, в місті Бахмуті. Заснований паном В.Р. Французовим, він називався «Проволочно – цвяховий і штампувальний завод» і спеціалізувався на виробництві дроту, цвяхів, болтів, заклепок, милиць, шайб, лопат та іншої метизної продукції.

У 20-ті роки завод був названий «Побєда труда». На ньому освоїли випуск якірних ланцюгів, а в 1955 році зварили перший у СРСР високоміцний ланцюг для гірничошахтного устаткування. У 70-ті роки завод здійснив велику реконструкцію і став одним з провідних виробників зварювальних електродів в  Україні.

У 2001 році, у зв’язку зі  зміною форми власності, завод був перейменований у ЗАТ «Артемівський машинобудівний завод «ВІСТЕК», з квітня 2016 року – у ПрАТ «МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД «ВІСТЕК».

У заводському музеї можна ознайомитися з оригіналами документів, що демонструють діяльність трудового колективу в різні періоди становлення, а в заводському магазині представлені роботи цехових умільців з продукції заводу.

На даний час структура підприємства включає в себе 11 цехів і дільниць, оснащених сучасним високопродуктивним обладнанням вітчизняного та імпортного виробництва. Завод розташований на території площею 294 000 кв.м, в тому числі 82 000 кв.м займають криті виробничі приміщення. На заводі працює понад  700 висококваліфікованих фахівців і службовців.

Продукція заводу користується попитом  на національному та  міжнародному ринках. Вона експортується  у 14 країн світу.

 ПрАТ «ВІСТЕК» є членом  Асоціації «Електрод», регулярно приймає участь у виставка-ярмарках, має чисельні дипломи та нагороди.

Підприємство відіграє важливу роль у розвитку міста Бахмута, приймає участь різних благодійних  акціях та соціальних  проектах.

Очолює ПрАТ «Вістек» Ятченко Микола Іванович – він являється депутатом Бахмутської міської ради, має численні  відомчі  нагороди,  грамоти, подяки  від  керівництва  обласної  та  міської  влади  за  сумлінну  працю  і  активну  участь   у  громадських  справах.

Лого Новый рисунок (1) Новый рисунок (2) Новый рисунок

«Фітофарм»

У 1974 році  засновано Артемівський  фармацевтичний  завод по  виробництву  лікарських препаратів, який на той час спеціалізувався на виготовленні ліків з рослинної сировини.

У 1991 налагоджено випуск препаратів галенового виробництва під назвою «Фітококтейлі» різної спрямованості: шлункові, печінкові, від застуди і т.д. В 1995 підприємство переіменовано на відкрите акціонерне товариство «Фітофарм». Проведена модернізація заводу, розширено штат і асортимент лікарських засобів.

У 2005 визначено нові напрямки і стратегію розвитку компанії «Фітофарм». Компанія зареєструвала перші генеричні препарати.

2006-2010 відкриваються офіси в семи регіонах України.  За період 2006 – 2010 рр. «Фітофарм» виводить на ринок більше 20 нових препаратів, серед яких продукти як власної розробки, так і перші в Україні генерики.
Початок експорту продукції в Прибалтику, Грузію, Таджикистан, Азербайджан, Молдову. У 2013 році ПАТ «Фітофарм» ввійшло в число учасників таких впливових міжнародних організацій, як Американська Торгова Палата, Європейська Бізнес Асоціація.

У 2011 ВАТ «Фітофарм» перетворено в публічне акціонерне товариство. У 2012 прийнята нова стратегія розвитку «Фітофарм 2012 – 2020», яка передбачає збільшення виробничих потужностей, суттєві зміни у продуктовому портфелі і системі просування препаратів, лідируючі позиції на ринку України, розширення географії експорту.
У цьому ж році «Фітофарм» успішно пройшов сертифікаційний аудит, який підтвердив компетентність підприємства та відповідність вимогам стандарту ISO 9001: 2008 у заявленій галузі сертифікації «Розробка, виробництво і реалізація лікарських засобів».

У 2013 році ПАТ «Фітофарм» ввійшло в число учасників таких впливових міжнародних організацій, як Американська Торгова Палата, Європейська Бізнес Асоціація.

Не зважаючи на те, що у 2014р.  завод в Бахмуті опинився в зоні АТО, вдалося зберегти безперебійну роботу підприємства і забезпечити необхідними медикаментами жителів Донбасу та всієї України.
Компанія отримала нагороди за досягнення у фармацевтичній галузі.

У 2015 «Фітофарм» успішно пройшов ресертифікаційний аудит, який в черговий раз підтвердив компетентність підприємства та відповідність вимогам стандарту ISO 9001: 2008.

«Фітофарм», без сумнівів, одне з провідних підприємств Бахмута, яке гідно представляє економічний потенціал Донеччини на внутрішньому та міжнародному фармацевтичних ринках. Підприємство бере активну участь у розвитку міста, соціальних програмах, відзначено нагородами за досягнення у фармацевтичній галузі: 2013 – керівник підприємства Нікітенко О.М. отримав почесне звання Людина року; 2014 – Диплом «Панацея 2014» в номінації «Препарат року»; 2015 – Диплом «Соціальному проекту 10 років»; 2016 – Диплом «Соціальному проекту 12 років».

fitofarm12 fitofarm16

Історична довідка ПрАТ «Артвайнері»

ПрАТ «Артвайнері» – найбільше підприємство в Східній Європі по виробництву ігристих вин класичним пляшковим методом.

Розпорядження про створення Артемівського виробництва було прийнято Радою Міністрів СРСР 29 червня 1950 року, а в 1954 році були проведені перші 500 тисяч пляшок ігристого вина за класичною французькою технологією, що передбачає тривалу витримку в пляшці від дев’яти місяців до трьох років, залежно від марки.

 В даний час виробнича потужність заводу становить до 25 млн. пляшок ігристого вина на рік з виробництвом марок: брют zero (біле), екстра брют (біле), брют (біле, рожеве, мускатне), напівсухе (біле, рожеве, мускатне) та напівсолодке (біле, рожеве, мускатне, червоне).

Для виробництва ігристого вина на підприємстві використовуються кращі європейські сорти винограду — Рислінг, Аліготе, група Піно, Каберне та інші, що надходять з Херсонської, Миколаївської, Одеської областей.

 Весь цикл виробництва розташований на глибині понад 72 метрів від поверхні в підземних штольнях гіпсових виробок, де круглий рік зберігається унікальний мікроклімат з постійною температурою 13-15°С і відносною вологістю 88-90 %. Загальна площа підземних штолень, в яких одночасно може зберігатися до 30 млн. пляшок ігристого вина становить понад 25 га.

 Перевірені часом традиції виробництва, а також новітні технології та обладнання дозволяють виробляти ігристе, за якістю порівнянне з продукцією кращих світових виробників. На міжнародних конкурсах колективом заводу ПрАТ «Артвайнери» було завойовано 76 золотих, 44 срібних медалей, 13 кубків Гран-прі, а також два престижних призу – «Міжнародного клубу лідерів торгівлі» і «Європейської Арки Золотої Зірки» за майстерність і якість.

 Ось вже більше шістдесяти п’яти років, завдяки високим міжнародним стандартам якості, орієнтації на споживача, впровадження інноваційних методів виробництва, єдності та професіоналізму колективу — підприємство по праву вважається лідером виноробної галузі в Україні, котра експортує свою продукцію в більш ніж 20 країн світу.

 ПрАТ «Артвайнері», безумовно, є візитівкою Бахмута не тільки на обласному та державному, а й на міжнародному рівні. Підприємство є соціально відповідальним та приймає активну участь у житті міста та реалізації соціально значущих проектів.

98977334 aw-winery-01 charte-bar-06 charte-bar-07 excurs-02 excurs-03 excurs-06 history1 history2 history3 image1 image4 image5 image6 image7 от Артвайнери_архив_часть 3 РЕМЮАЖ_СВЕДЕНИЕ ОСАДКА В ПРОБКУ РЕМЮАЖНОЕ ОТДЕЛЕНИЕ ФОТО 1 - 0030 ФОТО 7 - СКАНИРОВАНИЕ0013 ФОТО 31 - 079

ТОВ «Бахмут Хліб»

Важко уявити собі смачний сніданок, обід або вечерю без хліба.

А смачний і корисний хліб – це подвійне задоволення. Саме високою якістю своїх виробів може похвалитися ТОВ “БАХМУТ-ХЛІБ”.

          Історію своєї роботи підприємство розпочало в далекому 1928 році, коли був заснований Артемівський хлібозавод № 1. Протягом чверті століття він один забезпечував жителів міста і району хлібобулочними виробами. У 50-х роках до нього приєдналися Миронівська і К. Либкнехтовська пекарні, в 1960 році – Часово-Ярський, а в 1963 році – Сіверський хлібозаводи. У 1964 році  було закінчено будівництво Артемівського хлібозаводу № 6, і в осені того ж року приступили до випуску на ньому булочних, кондитерських і бубличних виробів.

Введення в експлуатацію 6-го хлібозаводу дозволило провести велику реконструкцію хлібозаводу № 1. Впровадження нової прогресивної технології приготування хліба дало можливість механізувати ряд трудомістких операцій.

У 80-90-ті роки була проведена велика робота щодо вдосконалення умов зберігання і перевезення борошна. З 2009 року до складу ТОВ «БАХМУТ-ХЛІБ» входить два хлібозаводи, розташованих в м. Бахмут. У 2012 році проведено капітальний ремонт фасадів будівель, з заміною дерев`яних вікон на пластикові і ремонтів даху, благоустрій території підприємства.

Асортимент продукції сучасного  ТОВ “БАХМУТ-ХЛІБ” складається з понад  90 найменувань: хлібобулочної – 50 видів, кондитерських виробів – 40. Хліб виробляється за класичною, складної технології, опарним способом.

Підприємство неодноразово отримувало нагороди, представляючи свою продукцію на виставках і регіональних конкурсах:

– Диплом Лауреата Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2009 році. Донецька регіональна конкурсна комісія нагороджує Торт «Сирний»; – Диплом Фіналіста Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2010 році. Донецька регіональна конкурсна комісія нагороджує Хліб «Бахмутський»; – Диплом Переможця регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2011 році Донецька регіональна конкурсна комісія нагороджує Торт «Мулаточка»; – Диплом Переможця регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2012 році Донецька регіональна конкурсна комісія нагороджує Булочку «Іриска».

Підприємство пишається своїми досягненнями, але не зупиняється на досягнутому, кожен день доводячи, що гідне цих нагород, покращуючи і удосконалюючи свою діяльність.

0306e2b99163d5924bd39b027f7bf658 901aaade2c6589f31d05e2b000bea5d2 7562cb8b8d25f2c19020862105085f03 20594 IMG_037 IMG_073 IMG_0344 IMG_0359 IMG_0372 IMG_0420 IMG_0429 думаю это фото будет умесно к паске Здание завода Бахмут хлеб награды бахмут хлеб