Адреса:
Тел.:
E-mail:
Веб-сторінка:

«А над світом українським вишивка цвіте»

18 травня в райдержадміністрації відбувся урочистий захід «А над світом українським вишивка цвіте», присвячений Дню вишиванки.

Перед початком свята народні майстрині Тетяна Дорошкевич та Ірина Філонова провели для всіх бажаючих майстер-клас з вишивання.

А в холі була презентована виставки вишитих сорочок, серветок, рушників «Візерунком стане рідний край».

На заході було присутні заступник голови райдержадміністрації Наталя Перекотій, керівник апарату райдержадміністрації Василь Перейма,  а також працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, представники громадських організацій, ЗМІ. Більшість присутніх одягли найколоритніше вишите вбрання, щоб продемонструвати всю красу, неповторність і майстерність української вишивки.

Людина і праця, людина і пісня, людина і витвір мистецтва – це все вічне, безсмертне, щось своєрідне і глибоко вражаюче. Наш український народ працьовитий, щедрий на таланти, здібний, обдарований. Якщо працювати – то до сьомого поту, якщо співати – то дзвінко, розложисто, якщо творити щось – то неповторно, захоплююче. Виший рушник і вишита сорочка давно стали українськими народними символами-оберегами.

Творчі колективи Золотоколодязького, Ганнівського, Нововодянського сільських будинків культури та Світлівського Будинку народних традицій, працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації подарували усім присутнім гарний настрій та побажали родинного затишку та надії на щасливе майбутне.

На святі були присутні представники із Львівщини –  Асоціації учасників АТО Львівщини на чолі з керуючим справами Тарасом Маслянка.
В рамках проекту «Книга – для друга» гості привезли в подарунок дітям району україномовні книжки (підручники, художня література) з побажаннями від дітей Львівщини. В свою чергу, вони будуть дуже вдячні за відповіді, отримані від дітей з Добропільщини.

32 33 34 35 30

Добропільська РДАПартнери