Адреса:
Тел.:
E-mail:
Веб-сторінка:

Агенством ООН у справах біженців передано технічну допомогу на КПВВ “Мар’їнка”

Сьогодні 5 квітня на КПВВ «Мар’їнка» Агентством ООН у справах біженців була передана технічна допомога у вигляді додаткових модулів.

У заході взяли участь заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Віктор Ремський, голова офісу УВКБ ООН в Україні Мамо Мулусеу, керівник Мар’їнської військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, начальник Краматорського прикордонного загону Анатолій Федорчук та заступник голови райдержадміністрації Володимир Шехірєв.

У рамках проекту технічної допомоги, Агентство ООН у справах біженців встановило додаткові модулі з комп’ютерною технікою для здійснення документального контролю, оснастило робочі місця для співробітників Державної прикордонної служби України (ДПСУ).На КПВВ «Мар’їнка» було облаштовано 4 нових модулі на 20 місць для здійснення контролю громадян, які перетинають лінію розмежування. Це дозволить підсилити кількість прикордонних нарядів для прискореного оформлення документів громадян на пішохідному напрямку. Два нових модулі встановлено на вхід і ще два – на вихід з неконтрольованої території. У середньому КПВВ може пропустити від 2,5 тисяч до 4 тисяч чоловік і 700 автомобілів за день.

Нові прикордонні модулі були придбані за кошти Агентства ООН у справах біженців, а допомогу у встановленні, розміщенні та їх електроживленні надано Мар’їнською військово-цивільною адміністрацією.

Голова офісу ООН у справах біженців у м. Дніпро Мамо Мулусеу під час урочистої події вручив сертифікати на модулі для несення служби прикордонних нарядів по перевірці документів начальнику Краматорського прикордонного загону Анатолію Федорчуку. Мамо Мулусеу також відзначив, що поліпшення пересуванні громадян залишається одним з головних питань для Агентства ООН у справах біженців та виразив сподівання, що нові модулі допоможуть збільшити пропускну здатність КПВВ та дозволять поліпшити ситуацію із довгими чергами.

IMG_4832 IMG_4887 IMG_4938

МАР’ЇНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯПартнери