Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

Бахмут відвідав консул Німеччини та представники Східної правозахисної групи

29 березня 2017 року у конференц-залі Бахмутського центру культури та дозвілля ім. Є. Мартинова відбувся круглий стіл на тему «Протидія та попередження порушень прав людини в населених пунктах зони АТО» за участю Генерального Консула Федеративної Республіки Німеччина Вольфганга Мессінгера, Бахмутського міського голови Олексія Реви та засновника правозахисної організації «Східна правозахисна група» – Павла Лисянського.
Також у заході взяли участь правозахисники, представники міської ради, громадськість, профспілкові лідери з різних міст Донецької області.
Зустріч почалася з прес-конференції де Вольфганг Мессінгер розповів про актуальну ситуацію на сході країни, представив офіційну позицію Німеччини щодо цієї ситуації та підвів підсумки 3-х денного перебування в Донецькій області.
Міський голова Олексій Рева розповів присутнім про заходи з захисту прав ВПО на території Бахмута як прифронтового міста, а засновник правозахисної організації «Східна правозахисна група» ознайомив присутніх з концепцією роботи, яка буде проводитися організацією у місті Бахмут.
В рамках заходу спікерами були висвітлені теми, щодо способів протидії порушенню прав людини та ефективних механізмів захисту прав людини в зоні АТО, захисту прав на заняття підприємницької діяльності в зоні АТО, розкриті питання щодо прав на медичне забезпечення населення в безпосередній близькості до лінії розмежування військового конфлікту, прав дитини в 10 кілометровій зоні від лінії розмежування військового конфлікту. Також були обговорені питання трудових прав робітників різних галузей у зоні АТО та загальні засади захисту прав людини яка перебуває в населених пунктах зони антитерористичної операції.
Наприкінці круглого столу секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко висловила вдячність присутнім за плідну працю та вручила усім учасникам заходу пам’ятні подарунки на згадку про зустріч.

Изображение 115 Изображение 128 Изображение 117 Изображение 085 (1) Изображение 040 (1) Изображение 040 (1) (1) Изображение 029 (1) Изображение 018 (1)

Бахмутська міська радаПартнери