Бахмутчина перша розпочала святкування 85-річчя Донецької області

Такий вибір не є випадковим, адже саме в цих краях колись був центр Донецької губернії; саме тут видобували сіль, і сьогодні мешканці цієї сторони показують приклад працьовитості та відповідальності.

Урочистості розпочалися відкриттям екологічного скверу на бульварі Металургів у м. Бахмут. Кілька сотень дітей і дорослих прийшли на відкриття, і навіть спека не зупинила тих, хто пишається своїм краєм і містом.  Бахмутський район представляли юні спортсмені, творчі колективи і жителі населених пунктів. Під оплески  мешканців Бахмута і Бахмутського району голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський вручив сертифікати на тренажерне обладнання для дитячих майданчиків. Уже найближчими днями зони активного відпочинку для дітей поповняться спортивними тренажерами; в місті їх 11, а в районі  –  4.

Голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов подякував керівництву області за увагу до проблем району, підтримку в справах і запевнив, що в подальшому район залишить за собою позиції лідера в галузі сільського господарства. Особливі слова вдячності пролунали від Володимира Михайловича на адресу земляків, людей, що присвятили своє життя хліборобству. А завершив свою промову керівник району віршами Володимира Сосюри, тим самим підтвердивши, що Донеччина – це земля талановитих людей.

Сьогодні в Бахмутському районі настроєні на зміни і рух вперед. Саме в ці дні  Артемівська райдержадміністрація до активної роботи залучає громадськість, актив сільських і селищних рад, депутатський корпус. За допомогою програми підтримки місцевих ініціатив будуть вирішені найактуальніші проблеми, що дозволить зробити життя в районі комфортним для кожного.

Яскравим завершенням свята на бахмутській землі стали кульки та птахи, запущені у небо. А символічний вишитий рушник об’єднав усіх присутніх і ще раз довів, що Донеччина – це Україна.

 Ф 1 Ф 2 Ф 3 Ф 4

 Партнери