Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

Бахмутська районна організація ветеранів війни, праці, збройних сил та органів правопорядку відзначила свій ювілей

31 березня  Бахмутська районна організація ветеранів війни, праці, збройних сил та органів правопорядку відзначила свій ювілей – 30 років із дня заснування. У великій залі засідань Артемівської райдержадміністрації в урочистій обстановці пройшов пленум з нагоди цієї  події. Серед запрошених – ветерани зі всіх куточків Бахмутського району, керівники 28-ми ветеранських організацій.

На сьогоднішній день в районі проживає майже 18 тисяч ветеранів; п’ятеро удостоєні звання «Почесний ветеран України». Серед ветеранів –  учасники, інваліди Великої Вітчизняної війни, ветерани праці, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учасники бойових дій на території інших держав. На долю цих людей випали суворі випробування: війна, голод, відродження країни  з руїн і попелу в післявоєнні роки. Вони багато і важко працювали, розбудовували наші міста і села, створювали цінності та блага, якими зараз користуємося всі ми.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Володимир Бохонов, голова Бахмутської районної ради Євген Пластун, голова Бахмутської районної організації ветеранів війни, праці, збройних сил та органів правопорядку Людмила Соколко. Від щирого серця вони привітали ветеранів із знаменною подією, висловили велику подяку за їх героїзм, труд і стійкість, побажали активного довголіття, бадьорого настрою, миру, добра, злагоди і достатку в родинах.

За активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху і з нагоди 30-ї річниці заснування Бахмутської районної організації ветеранів війни, праці, збройних сил та органів правопорядку голові районної організації ветеранів Людмилі Іванівні Соколко вручено грамоту Ради Організації ветеранів України, голові Луганської селищної ветеранської організації Олені Іванівні Комісаренко –  відзнаку «Почесний ветеран України». Ветерани війни і праці, керівники ветеранських організацій району були нагороджені Грамотами Артемівської райдержадміністрації та Бахмутської районної ради з грошовими винагородами.

ПЛЕНУМ 1

Артемівська райдержадміністраціяПартнери