Бахмутський район долучився до акції «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

В рамках цієї акції Артемівським районним  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Мобільною бригадою № 22 Української фундації громадського здоров’я проведені заходи в Артемівському аграрному ліцеї № 147 та Сіверському професійному ліцеї № 145. На Сіверському залізничному вокзалі проведена вулична акція «Стоп насильству».

Мета заходів –  підвищення обізнаності жителів Бахмутського району, в тому числі й учнівської молоді, з питань попередження насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, формування у свідомості всіх верств населення нетерпимого ставлення до насильства.

Організатори акції провели інформаційну кампанію та розповсюдили серед населення просвітницькі буклети «Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!», «Ми вам допоможемо», «Насильство в сім’ї. Як захистити себе» та пам’ятки із зазначенням контактних телефонів установ і організацій, які надають допомогу постраждалим від насильства. Під час заходів було розповсюджено 300 буклетів та пам’яток, охоплено 58 учнів ліцеїв.

Бахмутський районПартнери