Без свят не буває дитинства

10 червня у селі Добропілля на спортивних площадках Добропільської загальноосвітньої школи (директор Світлана Литовченко) відбулося районне свято дитинства, яке було організовано для вихованців Комунального закладу «Районна дитячо-юнацька спортивна школа» і учнів шкіл району 2004-2006 р.н..  В рамках цього свята пройшли спортивні змагання, в яких прийняло участь 80 осіб. Програма була насичена різноманітністю конкурсів: біг з перешкодами, туристична стежка, конкурс рибака, стрибок у довжину командою та багато іншого, де діти з великом задоволенням та азартом  змагалися між собою.

В загально – командному заліку отримали перемогу: І місце – команда с. Добропілля (тренер Крамарев В.Г.), ІІ місце – с. Криворіжжя (тренер Брильов О.А.), ІІІ місце – смт Святогорівка (тренер Матвійчук О.І.).
Команди-переможці були нагороджені м’ячами, медалями та грамотами. Команди учасниці також отримали м`ячі, а кожний учасник – приз.

Дітей пригощали кашею, чаєм та солодощами.
Спонсором цього яскравого і чудового свята виступив генеральний директор ПрАТ “Глини Донбасу” Ігор Ткач за підтримки ГО “Добре поле” (голова Любов Марченко).

20 21 22 23 24 25

Добропільська РДАПартнери