Благодійний аукціон спрямований на збір коштів для допомоги

Зимова пора, Різдво завжди асоціюється у нас з дивом. І в нинішній час самою великою рідкістю, чудом з чудес стало звичайне щастя. Щастя – це життя, здоров’я, сміх дітей. Бажання допомогти не словом, а ділом сподвигло організаторів даного заходу – Костянтинівську райдержадміністрацію зібрати небайдужих до чужої біди людей на прийом голови Костянтинівської райдержадміністрації та Костянтинівського міського голови з нагоди Різдвяних свят з благодійним аукціоном.

Благодійний аукціон спрямований на збір коштів для допомоги Данилу Корсуну – дитині-інваліду, переселенцю з м. Донецька. Разом з родиною, дворічний малюк зараз проживає на батьківщині батька в селі Іванопілля Костянтинівського району. Допомога Данилу потрібна вже зараз і саме завдяки аукціону ми в силах врятувати життя дитини і подарувати йому щасливе майбутнє.

Присутніх привітали голова райдержадміністрації Наталія Виниченко та міський голова Сергій Давидов, які подякували усім присутні за реалізацію такої прекрасної ідеї та привітали із прийдешніми святами.

Учасників заходу також привітали отець Вадим та секретар міської ради Юрій Разумний.

Роботи для аукціону були підготовлені і передані в дар учнями та педагогами закладів освіти району і працівниками клубних закладів.

Серед лотів були представлені картини та ікони вишиті бісером, кукли-мотанки, жіночі прикраси, колекція Амігурамі, кукла Тільда тощо.

В ході аукціону було реалізовано 26 лотов на загальну суму більше 70 тис. грн. Усі кошти, виручені від продажу лотів, будуть передані батькам на лікування малюка.

Учасникам аукціону свої художні номери подарували Гліб Шаповалов, Вікторія Грічуха, Артур Адамян, Ольга Місюра, Анастасія Виниченко.

Наприкінці заходу Наталія Михайлівна і Сергій Дмитрович подякували усім, хто не залишився байдужим допомогти врятувати життя дитині. Нехай кожного оточують добрі і чуйні люди. Вірте в чудеса!

Костянтинівська райдержадміністраціяПартнери