Реєстр нормативно – правових актів, які затверджені головою Донецької облдержадміністрації

Ідентифікаційний номер
8818420b-beb4-40ba-8995-6b15c069f673
Стислий опис змісту

Реєстр нормативно – правових актів, які затверджені головою Донецької облдержадміністрації у 2017 році. Станом на 30 листопада 2017 року.

Формат даних – CSV, Кодування – UTF-8, Роздільник – ;.

№ – № з/п; order_number – Номер розпорядження; order_date – Дата розпорядження; order_name – Найменування розпорядження; issuer – Розробник; nature_order – Характер розпорядження; repealed – Внесення змін; repealed – Втрата чинності; file_url – Гіперпосилання; od_portal_url – Гіперпосилання на веб – портал відкритих даних

Мова
Українська
Відповідальна особа

Жебрівський Павло Іванович

E-mail відповідальної особи
public@dn.gov.ua
Категорія
Держава
Ключові слова
  • Розпорядження
  • Нормативи
  • Реєстр
  • Перелік
  • Донецька
  • ОДА
Перше
оприлюднення
14:23 17-01-2018
Останні
зміни
10:11 30-01-2018
Запланована
частота оновлення
Щотижня
Актуальність
даних

Зворотній зв'язок


Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будьяка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будьякого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на вебсторінку відкритих даних розпорядника інформації).

Партнери