Звіт про надходження та використання коштів загального фонду, отримання на виконання програм департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації за 2017 рік

Ідентифікаційний номер
c39543e5-fdf8-4cc3-a831-252bbe6adc10
Стислий опис змісту

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду, отримання на виконання програм департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації. Формат даних – CSV, Кодування – UTF-8, Роздільник – ;. establishment – Установа; EDRPOU – Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України; teritory – Територія; city – Місто; COATUU – Класифікатор об’єктів адміністративно-територіального устрою України; form_management – Форма господарювання; COPFG – Класифікатор організаційно-правових форм господарювання; departmental_classification_of_expenditures – Класифікація видатків та кредитування державного бюджету; departmental_classification_code_of_expenditures – Код класифікації видатків та кредитування державного бюджету; program_of_departmental_classification_of_expenditures – Програма класифікації видатків та кредитування державного бюджету; program_code – Код класифікації видатків та кредитування державного бюджету; index – Показник; KECV – Коди економічної класифікації видатків бюджету; line_code – Код рядка; approved_reporting_year – Затверджено на звітний рік; approved_reporting_period – Затверджено на звітний період; balance_beginning_reporting_year – Залишок на початок звітного року; balance_is_transferred – Перераховано залишок;грн. received_funds_reporting_period – Надійшло коштів за звітний період; cash_registers_reporting_period – Касові за звітний період; balance_reporting_period – Залишок на кінець звітного періоду;грн. head’s_assistant – Заступник директора; сhief_accountant – Головний бухгалтер.

Мова
Українська
Відповідальна особа

Натрус Сергій Петрович

E-mail відповідальної особи
eco.d@dn.gov.ua
Категорія
Фінанси
Ключові слова
  • Звіт
  • Кошти
  • Надходження
  • Донецька
  • Екологія
  • Департамент
  • Кредитування
  • Загальний фонд
Перше
оприлюднення
11:46 01-02-2018
Останні
зміни
11:46 01-02-2018
Запланована
частота оновлення
Щораз зі зміною даних
Актуальність
даних

Зворотній зв'язок


Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будьяка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будьякого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на вебсторінку відкритих даних розпорядника інформації).

Партнери