День визволення Донбасу від фашистських загарбників

Друга Світова війна найтрагічніший період в історії українського народу і усього людства, який приніс велику біду на нашу планету – мільйони загиблих, скалічених… В пам’ять про ці трагічні роки на базі районного клубу-музею «Ювілейний» біля пам’ятника загиблим односельцям пройшов мітинг-реквієм «Крізь дим, і біль, і біди», присвячений 74-й річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників, за участю ветеранського активу району, учнів Іллінівської СШ, студентів аграрного технікуму, районних організацій політичних партій, громадських формувань та жителів району.

Із словами привітання зі знаменною датою, вдячності та глибокої поваги до борців за свободу Батьківщини до присутніх звернулись голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко, заступник голови районної ради Лариса Степаненко, голова районної ради ветеранів Тамара Резніченко, заступник військового комісару Костянтинівського УМВК Омелян Бадулін та протоієрей Вадим Ільчук.

На мітингу також виступили вихованці Іллінівської СШ і студенти аграрного університету, які представили літературно-музичну композицію про події 1943 року. Зворушливу пісню про визволителів виконала Дарина Литвинова.

Після закінчення мітингу відбулося покладання квітів та екскурсія по кімнаті бойової слави.

16 17 19

Костянтинівська РДАПартнери