Дітей Бахмутського району зустріли Полтавщина та Одещина

Завдяки спільним зусиллям Артемівської райдержадміністрації, Бахмутської районної ради та Донецької обласної державної адміністрації діти з смт Миронівський поїхали на відпочинок.

До Дитячого оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський» Полтавської обласної ради направлено 6 дітей на ІІ зміну. Юні мешканці  невеличкого селища енергетиків не тільки відпочинуть, а й пройдуть ряд процедур по укріпленню здоров’я.

Справжнім подарунком для 35 дітлахів стала поїздка на Одещину. 30 червня 35 дітей нашого району, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в тому числі з родин переселенців і учасників АТО, відправилися на оздоровлення та відпочинок до дитячого оздоровчого центру «Сонячний берег», який розташований в мальовничому природному куточку на узбережжі Чорного моря в смт Сергіївка  Одеської області.

А з 1 липня 39 дітей нашого району оздоровлюються в ДЗОВ «Вогник» м. Бахмут.

Зараз вирішується питання щодо оздоровлення дітей, які проживають у селищі Новолуганське.

Додатково повідомляємо, що з питань  літнього оздоровлення дітей батькам необхідно звертатися до сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (вул. О.Сибірцева, буд. 21 кім.1 та 2, в робочі дні з 8 до 17 години, тел.44-71-21).

відпочинок 2Партнери