Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

Діти з прифронтового селища поїхали відпочивати на узбережжя Чорного моря.

За ініціативою голови Артемівської райдержадміністрації Володимира Бохонова 17 дітлахів, які проживають біля самої лінії розмежування, поїхали відпочивати на узбережжя Чорного моря.

В Бахмутському  районі триває кампанія з оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року. Для охвату більшої кількості підлітків використовуються кошти з різних джерел: обласного і районного бюджету, спонсорів та благодійників.

Під час робочої поїздки голови  райдержадміністрації Володимира Бохонова до Майорську і спілкування з місцевими мешканцями було виявлено, що є школярі, які жодного разу не відпочивали в оздоровчому таборі на морі. До складного матеріального становища їх родин можна додати ще й об’єктивні причини: у минулому навчальному році діти відвідували школи на непідконтрольній території. За підтримки управління у справах сім’ї та молоді Донецькою обласною державною адміністрацією були виділені путівки для оздоровлення дітей, які мешкають в смт Зайцеве. Дітлахи   району виїхали на оздоровлення до дитячого оздоровчого  центру «Сонячний берег», який знаходиться на узбережжі Чорного моря в смт Сергіївка Одеської області.

З боку волонтерів та діючої програми «Римський Папа – дітям України» були зібрані  кошти для оплати проїзду дітей залізничним транспортом в обидві сторони.

Кампанія з оздоровлення та відпочинку дітей Бахмутського району влітку 2017 року триває.

Артемівська РДАПартнери