Для досягнення успіху необхідно мати бажання працювати.

Люди з інвалідністю – це категорія громадян, які потребують особливої уваги, тому фахівці Олександрівського районного центру зайнятості намагаються максимально приділять увагу кожному такому клієнту.

Протягом 2017 року за сприяння в працевлаштуванні до Олександрівського районного центру зайнятості звернулося 34 особи з інвалідністю, всі охоплені профінформаційними та профорієнтаційними послугами, 6 громадян працевлаштовані на постійну роботу, 3 особи – на громадські роботи та роботи тимчасового характеру, пройшли професійне навчання, після чого були працевлаштовані 3 громадян.

В квітні минулого року звернулася за допомогою в працевлаштуванні Людмила Гойдик, яка звільнилася з Управління Пенсійного Фонду України в Олександрівському районі у зв’язку зі скороченням штату, де працювала спеціалістом-бухгалтером. Людмила, маючи не аби який досвід роботи, опинилась в складній життєвій ситуації, та фахівці служби зайнятості, її особистий консультант Тетяна Дяченко не лишилися байдужими до долі жінки.

Завдяки власному бажанню працювати, плідної співпраці роботодавців та фахівців центру зайнятості Людмила працевлаштована до Добропільської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління фіксальної служби на посаду старшого державного податкового інспектора на робоче місце, призначене для працевлаштування інваліда.

Своїм прикладом Людмила Гойдик довела, що для досягнення успіху необхідно мати бажання працювати.

 

Олександрівська райдержадміністраціяПартнери