Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

Для жінок Бахмутчини – щирі вітання, квіти і казка

Мабуть, невипадково сьогодні видався гарний, сонячний день, адже Бахмутський районний будинок культури гостинно зустрічав жінок, яких було запрошено на свято з нагоди Міжнародного жіночого дня. Перед початком святкового концерту гості мали можливість поспілкуватися, ознайомитися з виставкою творів живопису, декоративно-прикладного мистецтва, яка напередодні була розгорнута в холі будинку культури.
Відкриваючи районне свято, в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Іванівна Єрохіна з теплими і душевними словами вітання звернулась до присутніх у залі жінок. Вона побажала їм всім бути щасливими і успішними в житті; щоб чоловіки, які поруч з ними, завжди їх любили, поважали та цінували. 
Зі святом весни жінок району привітали голова Бахмутської районної ради Євген Юрійович Пластун і Віктор Юрійович Буслов, помічник народного депутата України Костянтина Володимировича Матейченка. 
До вітань і щирих побажань приєднався й колектив Бахмутського районного будинку культури. Творчі працівники закладу підготували для жінок чудовий музичний подарунок – мюзикл «Попелюшка». Добра стара казка, зіграна в ритмах сучасних естрадних мелодій, на деякий час захопила, зачарувала присутніх у залі, подарувала всім гарний настрій та яскраві враження від натхненної гри артистів.

Бахмутський районПартнери