До уваги молодих вчених! Конкурс на отримання грантів для візитів молодих науковців НАН України на місячний термін до Польщі!

Оголошення, , , , , , , , , , , ,

Згідно з Протоколом до Угоди про наукове співробітництво між Польською академією наук (ПАН) і Національною академією наук (НАН) України на 2018 – 2020 роки  у поточному році ПАН прийме у своїх науково-дослідних інститутах молодих вчених установ НАН України (до 35 років) для проходження стажування з усіх галузей наук.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити коротку наукову біографію (CV) англійською та українською мовами.

Форма наукової біографії за наступним посиланням:

http://www.nas.gov.ua/text/pdfNews/CV_sample.doc

Біографію разом із супровідним листом необхідно подати до Відділу міжнародних зв’язків НАН України не пізніше 25 лютого 2018 року на адресу:  01601 МСП, Україна, Київ 30, вул. Володимирська, 54, Президія Національної академії наук України, Відділ міжнародних зав’язків НАН України. Наявність електронних версій обов’язкова (надсилати у форматі DOC на електронну адресу: petrushenko@nas.gov.ua).

Після прийняття польською стороною рішення щодо схвалених кандидатур для здійснення візитів до Польщі, відповідне оголошення буде розміщено на офіційному веб-сайті НАН України.

 

Департамент інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької ОДА