Інформуємо, що у м. Києві на території Міжнародного виставкового центру у період з 3 по 5 квітня 2018 року  планується проведення наступних виставкових заходів:

  • X Міжнародна спеціалізована виставка «Київський технічний ярмарок».

Будуть представлені товари та послуги галузей машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструменти, технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації тощо.

  • X Міжнародна спеціалізована виставка (PlastExpoUA).

Об’єднає фахівців у галузі переробки пластмас та каучуку, починаючи з виробництва сировини, створення новітнього вітчизняного обладнання і закінчуючи автоматизацією технологічних процесів. – X Міжнародна спеціалізована виставка «Addit Expo 3D»Будуть представлені технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку. Мета презентаційних заходів – демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння у встановленні ділових, економічних і торговельних зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами Близького та Далекого Сходу.Виставки доповняться діловою програмою – конференціями, семінарами, презентаціями, дискусіями.

Вхід на виставки безкоштовний.

Більш детальні відомості на веб-сайті http://www.iec-expo.com.ua/uk/

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 050 734 82 80

Відділ інноваційної політики департаменту

інвестиційно-інноваційного розвитку і

зовнішніх відносин облдержадміністрації