Інформуємо, що у період з 27 по 30 серпня 2018 року у м. Ставангер, Норвегія проходитиме енергетична виставка «ONS-2018». Починаючи з 1974 року захід проводиться кожні два роки під патронатом Короля Норвегії.

Виставка «ONS-2018» буде присвячена питанням інновацій в енергетиці.

У 2016 році виставку ONS відвідали понад 65 тис. учасників з 99 країн світу. На ній було представлено 1241 компанію з 40 країн, серед них 39 національних павільйонів (США, Японія, Чехія, Естонія, Польща, Туреччина та ін.). На семи тематичних конференціях виступили 500 спікерів. У рамках заходу було проведено Саміт ONS, до участі в якому було запрошено понад 100 представників урядів, корпорацій та академічних закладів з 25 країн.

Норвегія є визнаним лідером у галузі нафто- та газовидобування, але останніми роками важливу роль під час проведення саміту приділяється питанням чистої та відновлювальної енергетики, новим технологіям в енергетичній сфері.

До участі запрошуються представники бізнесу регіону, які можуть ознайомитися з передовими технологіями та досягненнями Норвегії в галузі енергетики, представити досвід своїх компаній та доробки на цьому напрямі, встановити перспективні контакти в рамках галузі.

Загальні умови участі компаній передбачають оренду виставкового стенду мінімальною площею 9 кв.м. Власнику стенда надається необмежена кількість запрошень для гостей, безкоштовні квитки для персоналу стенду, знижка на відвідування конференцій та включення інформації про компанію до каталогу виставки.

Детальна інформація про захід за посиланням http:www.ons.no

Бажаючих прийняти участь просимо звертатись за тел. +380507348280.

Відділ інноваційного розвитку і маркетингу територій

департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку

та зовнішніх відносин облдержадміністрації