До уваги суб’єктів малого і середнього бізнесу!

Український донецький куркуль

ПЕРЕЛІК
суб’єктів підприємницької діяльності, допущених до участі у конкурсному відборі проектів, на реалізацію яких буде надаватись безповоротна фінансова підтримка (
04-05.04.2018)

№ з/пПовна назва юридичної особи або ПІБ фізичної особи підприємця
1.Гульчевський Володимир Володимирович
2.ТОВ «АВД ОНЛАЙН»
3.Красніков Вадим Вікторович
4.Дроздов Микола Олександрович
5.Гончарова Оксана Вікторівна
6.Нарезняк Артур Андрійович
7.Київська Алла Євгенівна
8.Пшіготіжев Заур Хачімович
9.Ясиновий Сергій Федорович
10.Довгополова Тетяна Олексіївна
11.Мельников Олексій Ігорович
12.Лисицький Денис Володимирович
13.Горєва Оксана Володимирівна
14.Підгорний Віталій Вікторович
15.Грачикова Наталія Геннадіївна
16.Сіраковський Юрій Володимирович
17.Золотенко Олександр Миколайович
18.Юркова Людмила Володимирівна
19.ТОВ «КРАМАТОРСЬКИЙ КРОЛИК»
20.Кулініч Єдуард Романович
21.Осуховський Артем Вікторович
22.Хріпушин Володимир Миколайович
23.Лещинський Ярослав Олегович
24.Горюн Юлія Георгіївна
25.Кулініч Анатолій Сергійович
26.ТОВ «BIOMAX»
27.Алдохін Володимир Володимирович
28.Гаков Сергій Олександрович
29.Бугайченко Вадим Олександрович
30.Степура Антон Павлович
31.Атреп’єв Вячеслав Валентинович
32.ТОВ «Дизайн Буд-Проект»
33.Манік Анжеліка Олександрівна
34.Чебан Ганна Валеріївна
35.Булгакова Людмила Вікторівна
36.Кільдішов Ярослав Олегович
37.Литвиненко Олександр Борисович
38.Папаценко Михайло Володимирович
39.Скарга Геннадій Олександрович
40.Ігнатьєва Маріанна Валеріївна
41.Кальсін Віталій Сергійович
42.Лагуніна Галина Сергіївна
43.Холодов Сергій Олександрович
44.Козаченко Галина Олександрівна
45.Безуглий Анатолій Васильович
46.Лисаков Олег Григорович
47.Гречко Валентин Валентинович
48.ТОВ ««Центр пожежної безпеки»
49.Давиденко Яна Володимирівна
50.Мороз Дмитро Олександрович
51.Толчин Сергій Олександрович
52.Чорна Ірина Миколаївна
53.Синельник Андрій Сергійович
54.Черногор Юрій Олександрович
55.Воробйов Андрій Васильович
56.Мирошниченко Тетяна Вікторівна
57.ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

“ЧИСТА ЕНЕРГІЯ ПРИРОДИ”

58.Шевченко Євген Геннадійович
59.ТОВ «Медичний центр «Клініка репродуктивної медицини доктора Айзятулової»
60.Разживін Віктор Миколайович
61.Науменко Ірина Василівна
62.ТОВ «Славенергопром»
63.Пузанов Сергій Валерійович
64.ТОВ «Слав Композит Полімер»
65.ТОВ «Фрай-А»
66.П’ятченко Микола Олександрович
67.ТОВ «Дентаквелле»
68.Пиляєв Вячеслав Миколайович
69.Стиранець Юлія Олександрівна
70.Котєльников Богдан Володимирович
71.ФГ «ВВС-2011»
72.Колено Володимир Олександрович
73.Арих Микола Леонідович
74.Стефківська Світлана Михайлівна
75.Талах Іван Миколайович
76.Лєсняк Максим Ігорович
77.Іванов Дмитро Анатолійович
78.Якушик Олена Михайлівна
79.Смердов Григорій Сергійович
80.Риженко Анатолій Олександрович
81.Трофімов Андрій Михайлович
82.Джеломанов Дмитро Миколайович
83.Якушев Дмитро Юрійович
84.Аракелов Андрій Вячеславович
85.ТОВ «СВІ ТРЕЙД»
86.Муфті Іван Васильович
87.Проценко Олексій Миколайович
88.ТОВ «Олександрівське насінницьке підприємство»
89.Васильєв Сергій Володимирович,
90.Юпатов Віталій Анатолійович
91.Соловйов Олександр Миколайович
92.Козакевич Сергій Васильович
93.Муратов Ігор Геннадійович
94.ТОВ «ДОНАГРОХІМ»
95.Польдяєва Дар’я Михайлівна
96.Оберемок Євген Володимирович
97.Бакаєв Олександр Вікторович
98.Шилов Олег Вікторович
99.Фермерське господарство «Козак»
100.Мараховський Олександр Володимирович
101.ФГ «Елена»
102.Константінов Костянтин Олександрович
103.ФГ «Агроіновація»
104.Білицький Олександр Анатолійович
105.Вахней Вадим Вікторович
106.Чебаненко Олексій Вікторович