Добропільський район долучився до Всеукраїнської акції єднання «Велика Українська Хода»

12 травня на площі імені Арутюнова в м. Добропіллі  пройшла Всеукраїнська акція «Велика Українська хода», яку проводить волонтер та військовий кореспондент Катерина Валевська.

Акція «Велика Українська хода» стартувала 14 вересня 2014 року. Вона має на меті шанування пам`яті жертв Революції гідності та АТО.

На центральній площі міста розвісили 376 полотнищ з різних міст та гарячих точок України. До цієї колекції додався і прапор з надписом “Добропільський район”. Скріплені у ланцюг, вони символізують єдність України і нагадують про героїв Небесної Сотні та полеглих захисників на Сході. Побажання, які пишуть на прапорах всі охочі, підтримують бойовий дух наших захисників на фронті, люди пишуть свої думки, щоб силою думки, віри і молитви, зупинити війну. Побажання захисникам країни залишили  Добропільська  районна державна адміністрація і Добропільська районна рада.

 «Це не просто прапор, не просто матерія, це відрізок життя, бо під цими стягами військові гинуть і захищають нашу державу», – наголошувала Катерина Валевська.

Добропільська райдержадміністраціяПартнери