Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

«Дошкілля має таланти»

З метою виявлення обдарованих і творчих дітей, їх естетичного розвитку, надання можливості кожній дитині отримати перші навички поведінки на сцені та повірити в свої сили на базі дошкільних навчальних закладів № 32 «Лісова казка» м. Часів Яр, № 11 «Берізка» м . Світлодарськ, № 2 «Світлячок» м. Сіверськ проведено фестиваль дитячої творчості «Дошкілля має таланти».

У фестивалі взяли участь вихованці багатьох дошкільних установ Бахмутського району: № 32, 42, 48, 53 і навчально-виховного комплексу      № 29 міста Часів Яр; № 1, 10, 11 і навчально-виховного комплексу-гімназії міста Світлодарськ, № 1, 2, 3, 4 міста Сіверськ,  «Калинонька» села Клинове, «Івушка» села Новолуганське та «Буратіно» села Серебрянка, дошкільні навчальні заклади сіл Роздолівка і Федорівка, Луганської та Миронівської селищних рад, Міньківського навчально-виховного комплексу.

В яскравій палітрі культурних подій дошкільного світу фестиваль щорічно займає особливе місце. Тож мотивом фестивалю стала тема «Чарівна країна дитинства». Діти мали нагоду перед широкою аудиторією  продемонструвати свої таланти в різних номінаціях: «вокал», «хореографія», «художнє читання», «гра на дитячих музичних інструментах», «грація у русі». Завдяки їхнім виступам вихователі, батьки та гості мали можливість насолодитися красою музичного мистецтва і на деякий час полинути в чудовий світ дитинства.

Переможці та учасники були нагороджені дипломами, грамотами і солодкими подарунками. Фестиваль став яскравим святом дошкілля, відкрив нові дитячі таланти та нові імена творчих педагогів.

3 2 1

Артемівська РДАПартнери