Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

ДП «Артемсіль» з розмахом відзначило своє професійне свято – День шахтаря!

У суботу, 26 серпня, державне соледобувне підприємство «Артемсіль» з розмахом відзначило своє головне професійне свято – День шахтаря. На честь цієї знаменної дати на стадіоні міста Соледар відбувся грандіозний концерт.

Святкові заходи в цей день розпочалися з культурно-розважальної програми для дітей. Організатори підготували для них казкове дійство «Аліса в країні чудес». Маленькі гості взяли участь у дитячому караоке і різних майстер-класах з розпису пряників, мехенди (малюнок на руках), аквагриму. Переможці конкурсів та ігор отримали призи. Також для дітей були організовані дискотека, запуск мильних бульбашок і фарб Холі.

Паралельно в міському парку відпочинку працювали торгові майданчики, а кожному гостю свята вручалася пам’ятна сувенірна продукція: повітряні кульки, прапорці, браслети з символікою ДП «Артемсіль». Крім того, в цьому році на стадіоні були організовані оригінальні фотозони, які користувалися великою популярністю.

Урочиста частина програми почалася з традиційного привітання від адміністрації, профспілкової організації ДП «Артемсіль» та гостей свята, вшанування передовиків виробництва. В своєму виступі в. о. директора ДП «Артемсіль» Вікторія Луценко подякувала гірникам, працівникам і ветеранам підприємства за внесок у розвиток ДП «Артемсіль» і побажала кожній родині здоров’я, щастя, радості, твердої впевненості в кращому майбутньому.

За досягнуті трудові успіхи та багаторічну сумлінну працю гірникам були вручені грамоти і подяки Міністерства аграрної політики та продовольства України, керівництва підприємства, міста і району. Перший заступник голови Артемівської райдержадміністрації Олена Головкіна, вручаючи нагороди кращим працівникам підприємства, підкреслила, що ДП «Артемсіль» залишається надійним партнером всього району.

Продовжився вечір виступом колективів народної творчості, а справжнім подарунком для жителів і гостей міста став святковий концерт зірок української естради. Ведучими концерту були відомі артисти театру і кіно – Ольга Сумська та Віталій Борисюк. Для соляників виступили балетна група «Ва-банк», фаворит телевізійного конкурсу «Х-фактор» Олександр Кривошапко, група «REAL О», учасниця конкурсу «Євробачення – 2010» співачка Аlyosha.

За відгуками учасників і гостей, яскраве свято подарувало присутнім безліч добрих і приємних емоцій.

Соледар 1 Соледар 2 Соледар 3 Соледар 4

Артемівська райдержадміністраціяПартнери