Столична сцена добре відома виконавцям школи мистецтв Дружківки. Саме на сценах Києва викладачі та вихованці закладу неодноразово 28 квітня виборювали призові місця на різних конкурсах та фестивалях. На цей раз у Всеукраїнській музичній олімпіаді серед 538 учасників зі 169 навчальних закладів України викладач школи мистецтв Катерина Момренко виборола Гран-прі в номінації «Естрадний вокал. Джазовий вокал. Рок вокал».

Катерина отримала срібну медаль та диплом лауреата 2 ступеня в номінації «Естрадний вокал», золоту медаль та диплом лауреата 1 ступеня в номінації «Джазовий вокал», кубок «Гран-прі» та приз від студії звукозапису «SARARECORDS».

Крім того, цей конкурс приніс велике задоволення від спілкування з колегами, знайомством з головою журі Петром Полтаревим – відомим музикознавцем, джазовим критиком, директором школи джазового та естрадного мистецтв (м. Київ), викладачем-методистом вищої категорії. Він – автор і ведучий численних телевізійних і радіопрограм, доцент КНУКіМ та НАКККіМ, автор багатьох наукових і методичних робіт, співзасновник і член редакційної колегії журналу «Джаз», Консультант музичних проектів УТ-1, «1+1», ТВ «Культура», «НТВ», «Тоніс» та інших.

До речі, це вже друге Гран-прі в цьому році на сценах столиці нашої країни.

Дружківська міська рада