Дружківчани стали кращими на чемпіонаті Європи -2017 з пауерліфтингу

Новини міст та районів
15

8 травня в іспанському місті Малазі стартував чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед усіх вікових груп. У перший день на помост вийшли дівчата, серед яких честь Донеччини і країни гідно захистила дружківчанка Дар’я Русаненко, яка у ваговій категорії до 63 кг стала кращою в сумі триборства з результатом 435 кг: присідання – 192,5 кг (1 місце), жим лежачи – 90 кг (1 місце), станова тяга – 152,5 кг (2 місце). Наступного дня в боротьбу за нагороди вступили юніори. Срібним призером у ваговій категорії до 66 кг став дружківчанин Руслан  Рузімурадов із сумою триборства 657,5 кг: присідання – 255 кг (2 місце), жим лежачи – 187,5 кг (1 місце), станова тяга – 215 кг (5 місце).

Завершував день виступив пауерліфтерів Донецької області теж дружківчанин, Костянтин Мусієнко, який у ваговій категорії до 83 кг показав такі результати: присідання – 300 кг (2 місце), жим лежачи – 240 кг (1 місце), станова тяга – 285 кг (3 місце), сума триборства – 825 кг (2 місце).

Вітаємо спортсменів та їх тренера Сергія Федоренка, до речі визнаного кращим тренером-викладачем Донецької області у 2016 році, з високими результатами та бажаємо подальших перемог.