Дружківка подала 12 проектів на фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

Новини міст та районів

Сьогодні є можливість реалізації інвестиційних програм і проектів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Їх реалізація повинна спрямовуватись на створення оптимальних умов для сталого розвитку спроможних, конкурентоздатних та інвестиційно привабливих територіальних громад.

Під час апаратної наради, яка відбулася 26 лютого 2018 року під керівництвом міського голови Валерія Гнатенка, начальник відділу економічного аналізу, прогнозування та соціального розвитку міської ради доповіла про проекти, які будуть допущені до конкурсного відбору для реалізації за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. Так від Дружківської міської ради було подано 12 проектів до регіональної комісії з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку. З них два проекти вже схвалені до фінансування та мають укладені договори, три проекти оцінені та пройшли попередній конкурсний відбір та сім проектів подані для участі у додатковому конкурсному відборі.

За результатами робочої наради, яка відбулась у лютому 2018 року під керівництвом голови облдержадміністрації Павла Жебрівського для участі у конкурсному відборі були відібрані наступні інвестиційні проекти: капітальний ремонт будівель комунальної лікувально-профілактичної установи «Дружківська міська клінічна лікарня №1»: «Будівля лікарні», «Будівля інфекційного відділення»; капітальний ремонт будівлі міської гімназії «Інтелект» (з використанням заходів термомодернізації); капітальний ремонт будівель комунального лікувального закладу «Центральна міська клінічна лікарня»: корпус №1, №2, «Харчоблок» з термомодернізацією та благоустроєм території; удосконалення надання спеціалізованої та невідкладної медичної допомоги населенню м.Дружківка. Оцінювання вищезазначених інвестиційних програм і проектів планується вже на поточному тижні.

28 лютого 2018 року представники структурних підрозділів міської ради візьмуть участь у тренінгу щодо написання проектів, який проходитиме у Дружківці за ініціативи громадської організації «Точка доступу». Серед інших питань, які розглядатимуться під час тренінгу – питання підготовки проектів ДФРР. Такий навчальний захід є досить доречним й корисним, тому як за інформацією Департаменту економіки обласної державної адміністрації у найближчий час буде оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку вже у 2019 році.

Дружківська міська рада