Двадцять п’ята Медіашкола децентралізації відбудеться у Краматорську 25-27 квітня!

З   ПО Анонси, , , , , , , , , , , ,

Академія української преси за сприяння Програми «U-LEAD з Європою», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Шведським агентством з питань міжнародного співробітництва і розвитку (Sida), проводить масштабний всеукраїнський проект за інформаційної підтримки Національної спілки журналістів України. Проект спрямований на підвищення якості фахового висвітлення реформи децентралізації в Україні.

До участі запрошуються журналісти друкованих та онлайн-медіа, які висвітлюють реформу децентралізації та прагнуть вдосконалити свої знання та вміння, пройшовши навчання в рамках 3-денної «Медіашколи децентралізації для регіональних журналістів».

Метою проекту є створення мережі кваліфікованих журналістів, які будуть займатися професійним висвітленням реформи децентралізації по всій Україні.

Медіашкола відбудеться протягом жовтня 2017 року – квітня 2018 року в 25-ти областях України.

25-27 квітня – Краматорськ.

Прийом заявок завершується за 4 дні до дати початку тренінгу у кожному місті.  Заповнити заявку можна за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfub_-75VXzBHI15sLpN6apyQkOW19k3eJ7ySKETljBqRg8lQ/viewform 

Протягом 3-х днів учасники матимуть змогу підвищити рівень знань з висвітлення реформи та отримати допомогу у створенні професійного матеріалу, що буде опублікований у ЗМІ, які вони представляють. Після участі у тренінгу та публікації кінцевого продукту, журналісти матимуть можливість знову обмінятися та поділитися своїм досвідом. По завершенню проекту роботи журналістів будуть опубліковані у збірнику, присвяченому висвітленню питань децентралізації.
Організатори покривають всі витрати на проїзд, харчування та проживання (одномісні номери).

Для роботи в рамках тренінгу кожному учаснику необхідно мати з собою ноутбук або планшет.

Контактна особа:
Юлія Гуза, координатор проектів АУП
(067) 638 71 62
y.guza@aup.com.uaПартнери