Адреса:
Тел.:
E-mail:
Веб-сторінка:

Дитячий фонд UNICEF починає масштабний проект у Вірівці

В селі Вірівка Святогорівської селищної ради розпочинається реалізація проекту дитячого фонду UNICEF у ДНЗ «Дзвіночок». В результаті реалізації проекту буде відремонтована будівля колишньої Вірівської ЗОШ: повністю замінена покрівля споруди, на 2 поверсі буде зроблено водопровідну та каналізаційну систему, заплановано перепланування та косметичний ремонт приміщень, заміна вікон і дверей. Завдяки фонду буде створено додаткову групу в ДНЗ «Дзвіночок».

З 2012 року Святогорівський селищний голова Віктор Бєлянкін брав участь у проектах з метою зберегти будівлю закритої школи і винайти можливість відремонтувати хоча б дах.

Було зроблено аналіз народжуваності дітей за останні роки і підтверджено необхідність створення додаткової групи в ДНЗ «Дзвіночок». Згідно технічного звіту оцінки стану приміщень дитячого садка, вартість ремонтно-будівельних робіт складе 72 447,55 USD.

Важливо те, що фонд самостійно вибирає виконавця робіт і контролює їх якість.
Вже завезено обладнання для вуличного ігрового майданчика, обладнання для ігрової кімнати та меблі. До кінця року планується виконати всі ремонтно-будівельні роботи.

То ж з почином чергової доброї справи на Доброму полі!

4 5

Добропільська РДАПартнери