Експертна допомога Senior Experten Service (SES) для допомоги об’єднаним територіальним громадам

Оголошення, , , , , , , , , , , ,

Німецький фонд з міжнародного співробітництва та розвитку передбачає в рамках спеціалізованої програми SES надання безкоштовної допомоги німецькими експертами для своїх українських колег.

Програма SES (або Служба старших експертів) – це німецьке неприбуткове товариство, яке з 1989 року залучає європейських управлінців, інженерів, науковців, експертів із фінансів тощо для консультування як бізнесу, так і державних та комунальних структур.

Об’єднані територіальні громади (далі – ОТГ) (на строк біля 18 днів) мають змогу залучити німецького експерта для вирішення певного поставленого для нього завдання (наприклад, поліпшення системи менеджменту, розробка стратегії розвитку громади; поводження із відходами, енергоменеджмент тощо). Практично усівитрати по роботі експерта покриває програма SES (понад 7000 Євро), у цей же час на замовника покладається лише витрати: проживання і/чи харчування експерта найвищої кваліфікації у Європі.

Німецький фонд з міжнародного співробітництва та розвитку вважає, що новостворені ОТГ України не повинні лишатись осторонь можливостей допомоги німецьких експертів (у SES понад 12000 у найрізноманітніших сферах, зокрема, у сфері менеджменту територій, створення ОСББ, водопостачання, покращення врядування, сертифікації виконавчих органів, поводження із відходами тощо).

Більше інформації можна отримати за посиланням: https://www.ses-bonn.de/ru/service/politika-konfidencialnosti.html.