Гості із ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» відвідали с.Олександро-Калинове

Сьогодні у с.Олександро-Калинове особливий день. Сюди завітали голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко та представники проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» під головуванням Ростислава Врбенски, заступника директора Регіонального бюро по країнам Європи та СНГ. Гостей радушно зустрічали короваєм під спів народного хору «Любава».

Перед присутніми виступили голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко, заступник голови районної ради Лариса Степаненко, яка ознайомила присутніх з підсумки співпраці району з Проектом ЄС/ПРООН.

Наталія Михайлівна відмітила, що ми тільки починаємо правильно ставити проблеми і шукати інноваційні шляхи вирішення. Нам дуже зрозуміла і прийнятна методологія Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Хотілося б продовження співпраці. Ми чули від координатора Проекту про успіхи в 12 регіонах України, які співпрацювали з Проектом в компоненті по створенню і розвитку сільських кооперативів. Для нашої сільської місцевості це дуже актуально.

Презентацією досягнень громади, завдяки участі у СВА та RPP висвітила директор Зорянської СШ, представник громадської організації «Зоряне відродження» Олена Фостік.

Заступник Іллінівського сільського голови Юліана Стужук розповіла про плани та поточні завдання щодо розвитку ОТГ.

По завершенню зустрічі всі учасники відвідали музей історії с.Олександро-Калинове.

IMG_1454 - копия IMG_1475 - копия IMG_1559 - копия

Костянтинівська райдержадміністраціяПартнери