Адреса:
Тел.:
E-mail:
Веб-сторінка:

Громадські роботи – вигідна справа для безробітних і для роботодавців

14

Одним із перспективних напрямків зайнятості громадян, є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, які мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам територіальної громади та сприяють її соціальному розвитку. Громадські роботи були і залишаються економічно вигідні для всіх сторін, які задіяні в цьому процесі. Це реальна підтримка шукачів роботи, а також конкретна допомога сільським, селищним та міській радам у наведенні ладу на їх територіях.

         Волноваським районним центром зайнятості за період з січня по липень 2017 року для  участі у громадських роботах було направлено 723 особи. З міською, сільськими та селищними радами укладено 24 договори про організацію громадських робіт. Договори було укладено з Волноваською міською, Володимирівською, Новотроїцькою та Донською селищною радами, Валер’янівською, Рівнопільською, Новоандріївською, Лебединською  та ін. сільськими радами.  Використано коштів  Фонду  для організації громадських робіт  близько 500 тис. грн.

            Найбільше осіб на громадських роботах працювало у Волноваській міській раді – 76 осіб, Новоандріївській сільській раді -28 осіб, Новотроїцькій селищній раді-19 осіб, Лебединській сільській раді – 19 осіб та інші.

Безробітні прибирали сміття на вулицях міста, сіл та селищ, вирубували кущі та самосіви,  білили дерева, наводили порядок на кладовищах та меморіальних похованнях. Одним словом, безробітні зробили вагомий внесок для того, щоб наш район було охайним і привабливим як для самих жителів, так і для гостей. Для безробітних – це робота і додатковий заробіток, для роботодавців – економія бюджетних коштів, так як роботи проводилися на паритетних засадах.

11 12 13

Волноваська РДА