І знову перемога

Східний регіональний етап Яскраві діти України – конкурс дитячої творчості у Краматорську на високій ноті завершив перший рік відбіркових обласних турів конкурсу і назвав трьох останніх учасників національного фіналу конкурсу “Яскраві діти України”, що відбудеться 16 березня в Палаці Україна м.Київ, де буде визначено представника України на світовий фестиваль “SanremoJunior-2018”.

Добропільщину мали честь представляти Євгенія Рязанцева (с.Вірівка) та Діана Живиляк (с.Світле).

21 лютого, в ДК НКМЗ почалися перші репетиції грандіозного вокального конкурсу «Яскраві діти України». 15 талановитих дітей Донецької області зібралися для репетицій, щоб гідно виступити в фіналі конкурсу. Дуже важливий момент – учасники виступатимуть не під мінусовки, а під живий оркестр, який спеціально для цього прибув з Києва, щоб супроводжувати вокалістів протягом репетицій і самого концерту.

Кожен етап включав в себе тренування із вокальними тренерами. Виступити з живим оркестром не кожен навіть дорослий виконавець зможе. А це – діти, у яких ще всепопереду. Оцінювали талановитих дітей відомий виконавець, поет і композитор, заслужений діяч мистецтв України, народний артист України Тарас Петриненко, український поет, драматург, композитор, народний артист України Юрій Рибчинський. Співачка, композитор, учасниця відбору на «Євробачення-2018» ІLLARIYA, учасник шоу «Суперзірка» і фіналіст шоу «Голос Країни-7» Роман Руссу, співачка, фіналістка шоу «Голос країни-7» Віра Кекелія. І ось день 24 лютого – відбувся грандіозний гала-концерт Східного регіонального етапу конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» та нагородження переможців.

І знов Добропільщина доводить, що ми найкращі, що ми перші – Євгенія Рязанцева виборола перемогу і стала лауреатом І премії від Донецької області національного конкурсу “Яскраві діти України”.

Розподіл призових місць проходив по трьом областям – Донеччина, Луганщина і АР Крим. Призери гран-прі Донецької області –  Олександр Балабанов, Луганщини – Вікторія Мироненко і  Крим – Аміна Мамедова, змагатимуться за участь у світовому фестивалі “SanremoJunior-2018”  16 березня 2018 року в Києві у Палаці Україна.

Щиро дякуємо Діані та Євгенії та їх керівникам за достойний рівень представлення своєї творчості. Нехай ваша неперевершена творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних шанувальників. Бажаємо вам нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій.

Добропільський районПартнери