полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
ЖЕБРІВСЬКИЙ
ПАВЛО ІВАНОВИЧ

Надіслати електронне звернення: citizen@dn.gov.ua

Надіслати електронний запит: public@dn.gov.ua

УВІЙТИ

19 вересня 2016 року

Результати виступів спортсменів Донецької області на Паралімпійських іграх - 2016

З 7 по 18 вересня в бразильському Ріо-де-Жанейро проходили ХV літні Паралімпійські ігри.

19 вересня 2016 року

У Святогірську завершився фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації «ЖМИ на RECord!»

Традиційний фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації «ЖМИ на RECord!» знову зібрав навколо себе юних журналістів та кореспондентів зі всієї України.

19 вересня 2016 року

Паралімпійці Донеччини «сріблом» і «бронзою» підвели підсумок виступів на Іграх у Ріо

16-17 вересня 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) у рамках XV літніх Паралімпійських ігор відбулися фінали з ряду видів спорту та нозологій.


20 листопада 2017 року

Мар’їнська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє

Місцеві бюджети Донеччини отримали майже 575 млн грн єдиного податку. Підприємства Донеччини перерахували понад 711 мільйонів гривень екологічного податку.

17 листопада 2017 року

Шановні працівники сільського господарства!

Вітання в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Олександра Алчієва з Днем працівників сільського господарства.

17 листопада 2017 року

Робоча нарада з питань формування проекту сільських бюджетів на 2018 рік

Робочу нараду з питань формування проекту сільських бюджетів на 2018 рік провела голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко. Під час наради було заслухано Білокузьминівського, Віролюбівського, Іванопільського та Кіндратівського сільських голів щодо очікуваних надходжень доходів до сільських бюджетів та прогнозування видаткової частини з урахуванням пріоритетних напрямків розвитку.

17 листопада 2017 року

Відбувся семінар-практикум практичних психологів

На базі Зорянській спеціалізованій школі І-ІІІ відбувся семінар-практикум практичних психологів загальноосвітніх закладів району на тему «Педагогічна майстерність у роботі з дітьми в умовах модернізації освіти. Психологічні аспекти».

17 листопада 2017 року

День контролю

Робочою групою Костянтинівської райдержадміністрації з проведення перевірок результатів розгляду звернень громадян і обставин надходження до райдержадміністрації повторних та колективних звернень громадян проведено день контролю в с.Калинове щодо виплати пенсії особі з числа переселенців. Пенсію виплачено, заявник розглядом звернення задоволений.

17 листопада 2017 року

Засідання комісії

Засідання комісії з перевірки обсягів, якості та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидії, проведенню відповідної роз’яснювальної роботи серед населення провів перший заступник голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков.

17 листопада 2017 року

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

17 листопада 2017 року під головуванням керівника апарату Мар’їнської районної державної адміністрації Лариси Кременьчуцької відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.