Інформаційна довідка Костянтинівська районна державна адміністрація

27.07.2017

Призначеного голову Костянтинівської райдержадміністрації

Сьогодні голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівській представить активу Костянтинівського району призначеного голову Костянтинівської райдержадміністрації Виниченко Наталію Михайлівну.

Павло Іванович привітав Наталію Михайлівну з призначенням та зазначив, що слід об’єднатися навколо вирішення нагальних проблем району. На місцях має бути розуміння стратегії розвитку держави прописаної Президентом України, що приведе к розвитку району, покращення соціальних стандартів. Позиція голови райдержадміністрації повинна бути спрямована на об’єднання громад з метою визначення основних пріоритетів розвитку району.

Новопризначений голова райдержадміністрації висловила вдячність Президенту України, обласному керівництву за виявлену довіру та запевнила присутніх, що повністю усвідомлює відповідальність, знає проблеми району, над чим необхідно працювати в першу чергу щодо вирішення соціально-економічних проблем. Н.Виниченко також наголосила, що готова і надіється на тісну співпрацю з керівниками підприємств, установ та організацій, органів місцевого самоврядування , районною радою, бо тільки разом можна досягти необхідних результатів.

Костянтинівськf райдержадміністраціяПартнери