Адреса: м. Костянтинівка, пр-т. Ломоносова, 156
Тел.: (06272) 2-33-05
E-mail:kon.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:

Інформаційна довідка Костянтинівська районна державна адміністрація 22.08.2017

Спільну нараду з керівниками сільгосппідприємств та сільськими головами провела голова райдержадміністрації Наталія Виниченко. В ході наради було розглянуто нагальні питання попередження та гасіння пожеж, земельні питання, порядок отримання ветсанпаспортів на транспортування та збереження ядохімікатів та пестицидів, вивозу сміття та благоустрою території сільських рад, оплати послуг з газопостачання, участі у вистовачному заході «Схід Експо 2017» у м. Київ.

Було підведення підсумку збирання ранніх зернових культур та заходи щодо підготовки до посіву озимих культур.

Начальник ДПРЗ – 16 ГУ ДСНС України у Донецькій області, підполковник служби цивільного захисту Сергій Нечволод повідомив, що станом на 21.08.2017 року на території району виникло 45 пожеж. Внаслідок пожеж загинуло 3 особи. Травмована 1 особа. Пожежі стались на:

– відкрита територія – 27 пожеж

– житловий сектор – 11 пожеж

– допоміжні споруди житлового сектору – 7 пожеж.

С початку місяця у районі виникло 23 пожежі. Загиблих та травмованих осіб немає.

Основною причиною виникнення пожеж є «необережне поводження з вогнем невстановленої особи», внаслідок чого загорається суха трава на відкритій території. Також причиною виникнення пожеж є «підпал» після закінчення збирання врожаю стерні.

Під час розгляду першого питання Наталія Михайлівна наголосила на необхідності під час тривалої засухи мати на території сільських рад резервуари води та облаштовані під’їзди до водоймищ для заправки пожежних машин, а також провести аналіз стану пожежних гідрантів.

З питання порядку отримання ветсанпаспортів на транспортування та збереження ядохімікатів та пестицидів виступив начальник управління Держпродспоживслужби в Костянтинівському районі Олександр Ільченко.

За ініціативи голови Костянтинівської райдержадміністрації Наталії Виниченко в районі продовжуються інформаційні зустрічі з населенням сільських рад. Сьогодні такі зустрічі відбулися у Торській та Кіндратівській сільських радах.

Наталія Михайлівна ознайомила присутніх з планами на подальшу роботу та втіленням проекту «Оновлена Донеччина» та відзначила гарну роботу закладів освіти, культури та охорони здоров’я. Вона акцентувала увагу депутатського корпусу на необхідності підвищення ставки орендної плати за землю.

Мешканці с.Кіндравка почули про приємну новину щодо реалізації проекту по будівництву у їхньому селі амбулаторії нового рівня.

В ході спілкування було розглянуто проблемні питання, які стосувалися автобусного сполучення, якості електро- та газопостачання, оформлення субсидії тощо.

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам провела керівник апарату Костянтинівської райдержадміністрації Людмила Таранік.

Для розгляду на комісії від внутрішньо переміщених осіб отримано 62 заяв щодо призначення (відновлення) соціальних виплат в т.ч: 49 – на виплату пенсій (щомісячного грошового утримання), 13 – на виплату щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території, державної допомоги на дітей одиноким матерям, допомоги по догляду за дітьми-інвалідами з дитинства тощо.

За результатами засідання було прийнято 59 позитивних рішення щодо продовження відповідних виплат.

Відбувся виїзд «Мобільного соціального офісу» управління праці та соціального захисту населення Костянтинівської райдержадміністрації до с.Тарасівка.

Мешканці села отримали можливість надати документи для оформлення субсидії, провести звіряння з енергопостачальними підприємствами та отримати необхідні довідки. Також надано допомогу з питань оформлення різних видів соціальної допомоги громадянам, які переїхали з місць проведення АТО.

Усього до мобільного офісу звернулось 67 осіб.

Кіндратівка СОЦЗАХИСТ картинка ТорськеСпільна нарада

Костянтинівська райдержадміністрація Партнери