Інформаційна довідка Костянтинівська районна державна адміністрація

28.07.2017

Звернення громадян під контролем голови райдержадміністрації

Засідання комісії з питань розгляду звернень громадян провела голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко. В ході засідання було розглянуто питання:

– про хід виконання Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів влади та органів місцевого самоврядування» за І півріччя 2017 року;

– про стан виконання доручення голови райдержадміністрації щодо додаткового інформування населення про функціонування «Телефону довіри» райдержадміністрації.

Також було заслухано особистий звіт Кіндратівського сільського голови про організацію роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2017 року.

Начальник відділу з питань діловодства, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Галина Альохіна повідомила, що з метою поширення зворотного зв’язку з населенням, оперативного реагування на гострі проблеми району сільським голова надіслано лист про додаткове інформування населення щодо функціонування в райдержадміністрації «Телефону довіри». Крім того, повідомлено про існуючі доступні форми спілкування з громадянами – Донецький контактний центр, Урядова «гаряча лінія», безоплатна правова допомога.

За підсумками роботи комісії було прийнято рішення рекомендувати сільським головам приділяти більше уваги розповсюдженню інформації про проведення особистих виїзних прийомів керівництва райдержадміністрації, забезпечити право громадян на отримання письмових відповідей відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про звернення громадян».

День хрещення Київської Русі – України у Костянтинівському районі

Відділом культури, молоді, спорту і туризму райдержадміністрації проведено ряд заходів до Дня хрещення Київської Русі – України: уроки історії та відео перегляди «Хрещення Русі. Історія віків», уроки духовності «Хрещення Русі Володимиром Святим», тематичні лекції, інформаційні години, огляди літератури «Видатні постаті України: Князь Володимир», оформлені експозиції книг, тематичні полички та календарні виставки «Православна моя Україна».

В день Хрещення Київської Русі працівники районного будинку культури «Ювілейний» провели тематичний захід «Хрещення Русі. Історія віків» у Куртівській сільській бібліотеці. Мешканці села з цікавістю слухали

про історичну подію, яка відбулася у 988 році на берегах Дніпра. Саме тут, у момент хрещення нашого народу князем Володимиром, народилася східнослов’янська православна цивілізація. І саме Київ став містом-основоположником історичної, культурної і духовної епохи в житті всіх слов’янських народів, центром християнства і духовного збагачення.

Ведучі заходу разом з глядачами здійснили відео-мандрівку по найстарішим церквам та найвищим храмам України.

Свято Хрещення Київської Русі об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Це свято, яке духовно об’єднало українців, живить нашу віру у мир та добро на землі.

У релігійних закладах району 27 липня пройшли святкові богослужіння.

IMG_3737 - копия IMG_20170728_094055245 IMG_20170728_100945979

Костянтинівська райдержадміністраціяПартнери