До дня народження Великого Кобзаря

9 березня – день народження українського поета та художника Тараса Григоровича Шевченка.

З нагоди 204-ої річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка в м. Краматорську пройшли такі заходи: Шевченкознавчі етюди(бібліотека ім. П.Мирного); виставка-портрет «Він буде жити вічно» (ЦМПБ); тематичні полиці, книжково-ілюстративні виставки-вшанування, вернісажі; конкурс читців, поетичні марафони та тематичний акорд; віртуальні екскурсії, літературні Інтернет-подорожі, Слайд-екскурси та Слайд – подорожі, Інформ-досьє та літературно-музична експедиція; літературний кросворд; літературні години та Шевченківські літературні читання; святкова програма народного театру книги «Еспада» до Дня пам’яті Т.Г. Шевченка та літературно-музичне свято(ЦМПБ); покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченку з нагоди 204-річчя від дня народження Великого Кобзаря.

Телемедичні послуги для жителів Бахмутського району

У Бахмутському районі створюються відділення телемедицини КЗОЗ «Бахмутська центральна районна лікарня» з метою забезпечення надання медичної допомоги пацієнтам Бахмутського району, ОГТ Соледар, ОТГ Званівка, ОТГ Сіверськ із застосуванням телемедичних технологій у випадках, коли відстань є критичним чинником.

Маріупольці зайняли призові місця на змаганнях з дзюдо

У Слов`янську відбувся чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юніорів до 21 року. У змаганнях взяли участь і маріупольці.

Маріупольці привезли з Болгарії три медалі

У Болгарії пройшов міжнародний турнір з тхеквондо “Sofia open 2018”. До міста Софії приїхали понад 300 спортсменів. Маріуполь взяв на змаганнях «срібло» та дві «бронзи».

Кубок селидівського міського голови з футзалу

10 березня 2018 року в дитячо-юнацькій спортивній школі м. Селидове пройшли змагання серед ветеранів спорту старших за 45 років – Кубок Селидівського міського голови з футзалу. До турніру приєдналися футзальні команди з міст Гірник, Новогродівка, Мирноград, Селидове.

Відбувся «круглий стіл» з питань соціального захисту учасників АТО

В райдержадміністрації відбувся круглий стіл з представниками учасників АТО Добропільського району, на якому обговорювались питання соціального захисту учасників АТО, реалізації їх прав на пільги та соціальні гарантії.

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації