Інформація про реалізацію проекту з надання фінансової підтримки суб’єктам малого бізнесу у 2018 році

Оголошення, , , , , , , , , , , , , ,

Для реалізації заходів щодо надання фінансової підтримки проектів суб’єктів малого підприємництва з початку 2018 року було проведено 2 засідання конкурсної комісії з відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва; розглянуто комісією 192 проекти  на загальну суму 82,5 млн.грн., а також визначено переможцями 42 проекти на загальну суму 18,0 млн.грн. (сума співфінансування з місцевих бюджетів 5,4 млн.грн): міста Авдіївка – 1, Бахмут – 1, Вугледар – 2, Добропілля – 2, Краматорськ – 2, Мирноград – 3, Маріуполь – 2, Покровськ – 7, Слов’янськ – 5, Торецьк – 2,  райони Бахмутський – 1, Великоновосілківський – 1, Волноваський – 3, Костянтинівський – 1, Мангушський – 1, Покровський – 1,  ОТГ Лиманська  – 3, Званівська – 1, Черкаська – 2, Іллінівська – 1.

Від місцевих органів влади отримано відповіді щодо співфінансування 38 проектів. На підставі отриманих гарантійних листів з міст, районів, ОТГ з переможцями конкурсних відборів укладено 34 угоди на загальну суму 14,78 млн. грн. (сума співфінансування з місцевих бюджетів – 4,43 млн. грн). Відповідно до угод планується створити 141 робоче місце.

Профінансовано 32 проекти на загальну суму 8,08 млн. грн. (2,42  млн. грн. – кошти місцевих бюджетів ), в т. ч. у повному обсязі 12 проектів на загальну суму 5,68 млн. грн. (1,7 млн. грн. – кошти місцевих бюджетів ).

З початку поточного року продовжується фінансування переможців 2017 року. Станом на 10.07.2018  профінансовано 107 проектів на загальну суму 42,11млн. грн. (співфінансування 50% –21,05 млн. грн.), у т.ч. у повному обсязі 104 проекти на загальну суму 41,6 млн. грн. (співфінансування 50% –  20,8 млн. грн.).

З метою здійснення постійного контролю за цільовим використанням бюджетних коштів суб’єктами малого підприємництва шляхом моніторингу етапів реалізації проектів,  для реалізації яких вони отримали фінансову підтримку, проводиться робота щодо обстеження реалізації проектів-переможців.

Відповідно до укладених угод суб’єктами підприємництва надано 118 звітів, згідно з якими створено 179 робочих місць.

Завершено прийом документів на черговий конкурсний відбір проектів. Проведення засідання конкурсної комісії заплановано на 18 липня 2018 року.

Надано 59 бізнес-планів за напрямками:

-виробництво та переробка сільськогосподарської продукції16
-модернізація, оновлення та придбання основних фондів28
-надання медичних послуг населенню3
-впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій3
-вироблення швейних виробів та взуття3
-машинобудування,виробництво готових металевих виробів3
-виробництво будівельних матеріалів2
-освоєння та розроблення високотехнологічних виробів, впровадження інноваційних технологій, нових програмних продуктів 

1

Діє консультаційна лінія для малого бізнесу регіону «4Round», запроваджена  Донецькою торгово-промисловою палатою. Щочетверга, протягом однієї години, досвідчені консультанти надають відповіді з бізнес-планування та менеджменту (час узгоджується через попередній запит на консультацію за визначеною формою). Комунікації відбуваються в он-лайн режимах – e-mail, мобільного зв’язку, Skype, Viber.

З метою залучення широкого кола представників малого та середнього підприємництва до участі у проектах, детальну інформацію про оновлені умови проведення конкурсних відборів розміщено на офіційному сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Оголошення», «Поточна діяльність» (підрозділи «Український донецький куркуль», «Малий та середній бізнес»), у соціальній мережі Facebook на сторінці департаменту економіки облдержадміністрації та у групі «Спільнота Український донецький куркуль».

Департамент економіки облдержадміністрації