Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

Ініціативна група запрошує інститути громадянського суспільства до участі в установчих зборах з метою формування нового складу громадської ради при Артемівській райдержадміністрації

До громадської ради при Артемівській райдержадміністрації можуть бути обрані представники:

– громадських, релігійних, благодійних організацій;

– творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань;

– організацій роботодавців та їх об’єднань.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника,  який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради при райдержадміністрації.

Прийняття документів від інститутів громадянського суспільства задля формування нового складу громадської ради при Артемівській райдержадміністрації завершується  04.08.2017   об   11.00, остання дата прийому документів після усунення недоліків – 15.08.2017 об 11.00 .

Документи слід надавати в паперовому та електронному вигляді з описом до сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації на адресу: м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33

електронна адреса: vp.bahmutrda@gmail.com

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Артемівській райдержадміністрації призначені на 29 серпня 2017 року.

Довідки та консультації за телефоном:

(0627) 44 57 97

Сподіваємося на вашу активну участь і конструктивну співпрацю!

Артемівська РДАПартнери