Колективи району прийняли участь у культурно-мистецькій акції “Різдвяні передзвони”

12 січня 2018 року в смт Велика Новосілка в рамках культурно-мистецької акції «Різдвяні передзвони» відбулось свято за участю колективів художньої самодіяльності, майстрів декоративно-прикладної творчості Мар’їнського та Великоновосілківського району.

Мар’їнський район на заході представляли: вокально-фольклорний колектив “Жартівники” Павлівського сільського будинку культури; вокальний ансамбль “Веселка”, театр-студія ляльок “П’єро”, драматичний колектив “Маска” та клуб за інтересами “Мрія” Новоселидівського сільського будинку сімейного дозвілля та колективи Курахівського міського центру культури та дозвілля.

Наприкінці заходу відбулось нагородження переможців. 1 місце в номінації «Краща різдвяна Зірка» та 3 місце в номінації «Кращий різдвяний Дідух» отримав Новоселидівський сільський будинок сімейного дозвілля; в номінації«Кращий майстер декоративно-ужиткового мистецтва» призові місця отримали майстри Курахівського МЦКД (3 місце – майстер Раєвський Євген, 4 місце – керівник гончарної майстерні Пешеходін Сергій).

Слід зазначити, що колективи нашого району є постійними учасниками цієї акції та завжди займають призові місця, як найкращі творці Різдвяного Вертепу.

Мар’їнська райдержадміністраціяПартнери