Конкурс місцевих ініціатив (міні-проектів) знайшов широку підтримку у жителів Бахмутського району

Більше 30 ініціативних груп подали свої заявки на участь у Конкурсі місцевих ініціатив (міні-проектів), спрямованих на вирішення соціальних проблем на території Бахмутського району.

Ініційований Артемівською райдержадміністрацією конкурс не тільки знайшов підтримку у жителів району, а й набув масштабності. Зміцнити матеріально-технічну базу своїх установ, упорядкувати дитячі та спортивні майданчики, створити нові зони відпочинку вирішили жителі Світлодарська і Сіверська, сіл: Міньківка, Різниківка, Федорівка і Васюківка. Ініціативна група з Часів Яру вирішила привести в порядок територію одного з мікрорайонів і вийшла з серйозною пропозицією щодо укладання тротуарної плитки.

Незвичайна ініціатива надійшла від жителів с. Званівка: вони хочуть побудувати Лемко-центр (культурний майданчик для спілкування і розвитку національних традицій). Якщо ця ідея знайде підтримку у конкурсної комісії, то в найближчому майбутньому про нововведення стане відомо на всю країну.

Педагоги Бахмутського району хочуть впровадити нову концепцію виховної роботи з урахуванням самобутності аграрного району,  національних традицій.

На цьому тижні конкурсна комісія заслухає презентації проектів; найцікавіші та життєздатні будуть відібрані для фінансування. Бюджетом передбачено виділення 1 мільйона грн., а зараз мова вже йде про 2,5 мільйони грн. Кому пощастить реалізувати свої проекти в життя – ми дізнаємося найближчим часом.

– До фінішу ще далеко, але перші кроки ми зробили: залучили до вирішення проблем мешканців району.  На минулому тижні я був з робочим візитом у Сіверську. Коли ми спілкувалися з директором школи і депутатами Бахмутської районної ради, то виникло питання: чи можемо ми розраховувати на підтримку з боку батьків. І ось маємо результат: батьківський комітет вийшов з пропозицією вирішити питання висадки дерев на пришкільній території. Враховуючи, що проектом такі роботи не були передбачені, то це дуже доречно, – підвів підсумки поїздки у Сіверськ Володимир Бохонов.Партнери