Конкурс на заміщення вакантної посади директора школи вищої спортивної майстерності

Вакансії, , , , , , , , , , , ,

Місцезнаходження: м. Дружківка, вул. Соборна, 16

Основні напрями діяльності:  навчально-тренувальний процес та участь учнів-спортсменів у відповідних змаганнях.  Навчально-тренувальний процес здійснюється тренерами-викладачами ШВСМ  на основі сучасної методики тренування з широким застосуванням технічних засобів навчання, відновлювальних заходів і будується на базі поєднання учнями-спортсменами тренувальної та змагальної діяльності. Основними формами навчально-тренувального процесу є проведення постійно діючих навчально-тренувальних зборів тривалістю до 250 днів на рік, навчально-тренувальні заняття, тренування за індивідуальними планами, теоретичні та методичні заняття, медичне обстеження, відновлювальні заходи, участь у відповідних спортивних змаганнях тощо.

Дата і місце проведення конкурсу та оприлюднення його результатів:

11 червня 2018 року – департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації  (м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 23,    каб. 108)

Вимоги до претендента:

На посаду директора призначається особа, яка є громадянином України та має:

вищу освіту за спеціальністю фізична культура і спорт та ступенем «спеціаліст» або «магістр», стаж роботи у закладах та організаціях фізкультурно-спортивної спрямованості не менш як три роки,

вільне володіння державною мовою,

розуміння загальних підходів до менеджменту організації, організаторські здібності, високі морально-етичні якості, стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Інформація, що стосується матеріально-технічної бази об’єкту додається;

Поштова адреса, на яку претендент надсилає (подає) заяву:  84313    м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 23;

Термін прийому заяв для участі у конкурсі: до 08 червня 2018 року

Заяви приймаються департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації (м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 23, телефон для довідок (099) 315-44-08, електронна пошта sportypr@i.ua)

Перелік документів, що подаються претендентом:

1) заява на ім’я голови конкурсної комісії (голова конкурсної комісії – Мицик Володимир Петрович – директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації) – ПІБ претендента повністю, адреса для листування, контактний номер телефону;

2) копія паспорта претендента, ІНН, трудової книжки, документа про вищу освіту;

3)  медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою МОЗ, щодо перебування особи на обліку в психоневрологічних та наркологічних закладах;

4) довідку про відсутність судимості претендента;

5) біографічну довідку претендента;

6) конкурсну пропозицію (перспективу розвитку на 3-5 років), вимоги до конкурсної пропозиції:

Конкурсна пропозиція викладається у формі проекту стратегічного плану розвитку на середньострокову перспективу, у якому передбачаються:

– пропозиції щодо першочергових кроків покращення роботи закладу;

– заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, а також з поліпшення показників закладу, підвищення його конкурентоспроможності;

– пропозиції щодо залучення інвестицій для забезпечення розвитку закладу;

– пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності.

7) матеріали, що підтверджують досвід успішної роботи претендента (підвищення кваліфікації, присвоєння спортивних звань, тощо)

8) згоду на обробку персональних даних;

9) інші документи для конкурсної комісії на власний розсуд.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Департамент сім’ї, молоді та спорту