Консалтинговий центр – можливість оперативно отримати будь-яку інформацію щодо розвитку підприємництва

17 січня 2018 в Олександрівському районному центрі зайнятості продовжив роботу центр розвитку підприємництва. Учасниками заходу стали 5 осіб.

Основною функцією Консалтингового центру є кваліфікована інформаційна і консультаційна підтримка, проведення спеціальних тренінгів, надання спілкування з фахівцями-практиками з організації та ведення бізнесу.

Робота центру проводиться за двома векторами: напрямок для відкриття бізнесу і напрямок підтримки власного бізнесу. Бажаючі відкрити власну справу отримали професійні консультації з метою виявлення нахилів до підприємництва, в тому числі із застосуванням психодіагностичних методик, індивідуальні консультації з питань бізнес-планування, законодавства, стану ринку праці.

Фізичні особи – підприємці та юридичні особи отримали консультації з ліцензування, патентування і сертифікації підприємницької діяльності, податкового законодавства, відкриття рахунків в банківських установах.

Центр розвитку підприємництва – це шанс підвищити успішність, створити нові робочі місця, покращуючи тим самим економічний клімат в регіоні.

 

Олександрівський районний центр зайнятостіПартнери