Консультпункт «Шанс» відвідав Білокузьминівську ЗОШ

Спеціалістами Костянтинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено засідання консультативного пункту соціальної профілактики для учнівської молоді «Шанс» на базі Білокузьминівської ЗОШ. Під час проведення заходу було проведено консультації щодо епідемії ВІЛ-інфекції в Україні та шляхів передачі ВІЛ/СНІДу, як захистити себе від ВІЛ, роботи мобільного додатку «Поліція 102», роботи Ліги майбутніх поліцейських, профілактики насильства та жорстокої поведінки серед учнівської молоді скажемо «Ні!» потраплянню дітей у гру «Синій кит» та їй подібним.

Також було продемонстровано відеолекторій «СНІД…» та соціальні відеоролики «Про гру «Синій кит», «Про гру «Білий ведмідь».

На зустріч були запрошені: оперуповноважений Костянтинівського відділу поліції Олена Дужак, лідер ініціативної групи Донецького обласного благодійного фонду «Оберіг» Ігор Глушич, фахівець із соціальної роботи Костянтинівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Олена Клименко та кризовий психолог  мобільної бригади соціально-психологічної допомоги Міжнародного благодійного фонду “Українська фундація громадського здоров’я” Марина Кононенко.

Костянтинівська райдержадміністраціяПартнери