Контроль якості ремонтних робіт: накрито верхнім шаром понад 1 км міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський

Новини, , , , , , , , , , , , , ,
9

За інформацією відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Донецькій області, на даний час на об’єкті поточного середнього ремонту тривають роботи з улаштування верхнього шару покриття з щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші (ЩМА-20). Наразі дорожня спецтехніка працює на ділянці міжнародної траси – від кордону з Харківською областю в напрямку Слов’янська.

Загальна протяжність ремонтуємих ділянок, які вже мають новий вирівнюючий шар, – 14,9 км. Роботи з відновлення необхідних транспортно-експлуатаційних показників проїзної частини виконує ТОВ «Славдорстрой». Нагадаємо, цьогоріч на поточний середній ремонт М-03 Київ – Харків – Довжанський із держбюджету виділено 200 млн грн, 86 млн з яких припадають на Донеччину.

Довідково

Щебенево-мастиковий асфальтобетон (ЩМА) – це гаряча асфальтобетонна суміш (щебеневий каркас, у якому всі порожнечі між щебенями заповнені сумішшю бітуму із дробленим піском і мінеральним порошком. Основна відмінність ЩМА від звичайних асфальтобетонів полягає в його жорсткій каркасній структурі, що забезпечує передачу навантаження з поверхні в розташовані нижче шари через безпосередньо контактуючі один з одним окремі великі частки кам’яного матеріалу. Тим самим досягається істотне зниження деформацій покриттів.  

Увага! Роботи виконуються на половині ширини проїзної частини двосмугової дороги! Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв із проханням бути максимально пильними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху!

ФОТОГАЛЕРЕЯ 

8 7

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області