DSC_0065

У Красногорівці відбулось урочисте вручення ключів від екскаватора-навантажувача та сміттєвоза, які будуть працювати у місті. Придбані вони були за кошти обласного бюджету, загальний кошторис склав більше 3 млн гривень.

За словами голови Донецької облдержадміністрації Павла Жебрівського, парк техніки у комунальних підприємствах міста не оновлювався понад 20 років. Оскільки Красногорівка постійно знаходиться під обстрілами з боку проросійських бойовиків, потреба у такій техніці величезна. Очільник області підкреслив, що передача техніки – це лише маленький крок на шляху відновлення та розвитку міста.

«Не зважаючи ні на що, Красногорівка має розвиватись. Нова комунальна техніка допоможе зробити місто чистішим, голова місцевої адміністрації пообіцяв прибрати стихійні звалища. Перемовини з нашими міжнародними партнерами дозволили придбати для міста ще один екскаватор та автоцистерну. Красногорівка потребує нашої уваги, і разом ми перетворимо її на окрасу Донеччини», – заявив Павло Жебрівський.

Також голова ОДА підкреслив, що зруйнована бойовиками школа буде відновлена та стане однією з найкращих у області.

DSC_0001 DSC_0003 DSC_0006 DSC_0014 DSC_0033 DSC_0051 DSC_0073

Департамент інформаційної  та внутрішньої політики облдержадміністрації