Кубок Мера м. Костянтинівка, 2017

За давньою традицією творчий сезон 2016 – 2017 року для міського Палацу культури та дозвілля закінчився серією святкових культурно-масових заходів для жителів міста і звітами колективів художньої самодіяльності. Плідну діяльність та високу виконавчу майстерність з успіхом підтвердили: Зразковий ансамбль спортивного бального танцю «Сучасні ритми», Зразковий цирковий колектив «Арена» імені Володимира та Валентини Мак, Зразковий естрадно-хореографічний ансамбль «Барбарис», Зразковий ансамбль танцю «Калинка».

 Визначною творчою подією у культурному житті міста стали обласні змагання зі спортивного бального танцю «Кубок Мера м. Костянтинівка, 2017», які відбулися 6 квітня у Палаці культури та дозвілля. Засновниками змагань стали Всеукраїнська Федерація танцювального спорту та міський клуб спортивного бального танцю «Сучасні ритми» під керівництвом В.Швидченко та Є. Савченко. Це було яскраве емоційне видовище, справжнє свято сучасної хореографії. Більше трьохсот учасників отримали дипломи, пам’ятні медалі, кубки. Головний приз змагань «Кубок Мера м. Костянтинівка, 2017» одержав колектив «Сучасні ритми». 2-го червня – чергова блискуча перемога у Всеукраїнських рейтингових змаганнях «Лазурний берег» м. Чорноморськ.

 Зразковий цирковий колектив «Арена» імені Володимира та Валентини Мак добре знають і полюбляють не тільки у міста. 22 та 30 травня зірковий колектив під керівництвом Наталії Горелої та Олександра Голубова подарував своїм прихильникам радість зустрічі з вічно молодим мистецтвом. Це були яскраві й цікаві видовища, які подарували глядачам гарний настрій та незабутні враження.

Звістка про перемогу Зразкового естрадно-хореографічного ансамблю «Барбарис» та Зразкового  ансамблю танцю «Калинка» у престижному Міжнародному конкурсі «Україна – це ти!», який відбувся 3 червня у місті Києві швидко облетіла наше місто.

Диплом переможця «І місце» отримав Зразковий  ансамбль танцю «Калинка»; 2 дипломи переможця «І місце» та «Гран прі» конкурсу – Зразковий естрадно-хореографічний ансамбль «Барбарис». Бурхливими оплесками та безперервними оваціями проводжувала глядацька зала столиці України наших призерів. Нікого не залишив байдужими виступ наших талановитих дітей, які підкорили навіть серце голови журі з хореографії Народного артиста України Григорія Чапкіса.

Впевнені, що наші городяни і надалі пишатимуться своїми юними зірочками.

666

Костянтинівська  міська рада

 Партнери