Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

«Лідер року – 2017»

Травень  – це період підведення учнівсько-педагогічними колективами  підсумків роботи,  визначення  своїх успіхів і  нових перспективних завдань на майбутнє.

12 травня у відділі освіти Артемівської райдержадміністрації  зібралися кращі представники учнівського самоврядування Бахмутського району для участі в очному етапі конкурсу «Лідер – 2017». За право отримати почесне звання «Лідер – 2017» і представляти Бахмутський район в обласній раді старшокласників змагалися 15 представників навчальних закладів району.

Кращі із кращих захищали соціальні проекти, які ними розроблені та впроваджуються в життя, а також взяли участь в інтелектуальній грі «Правовий брейн-ринг», яка проводилася в рамках міні-проекту «Під крилом правового захисту» обласної ради старшокласників. Презентація кожного проекту була цікавою та креативною, виступ кожного оратора – стислим, змістовним і послідовним. В напруженій боротьбі вони довели, що їхні проекти на сьогоднішній день реальні, дієві та соціально значущі для суспільства.

Журі було нелегко серед розмаїття цікавих і оригінальних проектів обрати кращий, але ж правила залишаються незмінними. Тому судді надали перемогу учениці Званівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Юлії Стиранець та учениці Опитненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Катерині Таранухі. Вони увійдуть до складу районної ради старшокласників.

         Свою компетентність із правознавства довели всі учасники правового брейн-рингу, за що отримали сертифікати.

         З упевненістю можна казати, що талановиті й творчі шкільні лідери формують у молодіжному середовищі образ успішного та активного молодого покоління.

лідер 3 лідер

Артемівська РДАПартнери