Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

Літо продовжується для дітей Бахмутського району

Всі соціальні служби та  учбові заклади району працюють у тісній співпраці у питаннях оздоровлення дітей. Особлива увага звертається на дітей та підлітків, які проживають у населених пунктах Зайцево, Майорськ, Світлодарськ, Миронівський, Новолуганське та  Луганське.

Дітей Бахмутського району, які проживають у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, за запрошенням Полтавської обласної державної адміністрації прийняв на оздоровлення та відпочинок Дитячий оздоровчий центр санаторного типу «Миргородський» Полтавської обласної ради. 16 дітей  району вже  відпочили на І та ІІ змінах, а для 18 дітей з м. Світлодарська, смт.Миронівський та смт.Луганське ІІІ зміна  буде тривати з 18 липня по 18 серпня 2017. На дітей чекає свіже повітря, нові друзі, позитивні емоції, цікаві екскурсії та знайомство з новими куточками України, психологічна допомога.

Голова Артемівської райдержадміністрації Володимр Бохонов наголосив, що діти та молодь з  цих селищ, сіл і міста повинні бути на першому плані у справі надання можливостей для оздоровлення, розвитку та навчання. Цьому питанню і була присвячена його робоча поїздка  у Світлодарськ, де розглядали перспективи відкриття молодіжного центру – осередку розвитку молоді.

оздоровлення 2

Артемівська РДАПартнери